Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Wykroty - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Bolesławiec(Wykroty + 20 km)

2 600 000 zł560 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Biznesowa okazja. Budynek Handlowo -usługowo - Magazynowy z Potencjałem tuż przy dk 297 - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bolesławiec

Śródmieście,Bolesławiec(Wykroty + 20 km)

5 500 000 zł10 822 m² 508,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 321 m²

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje kompleks przemysłowo - magazynowo - biurowy o powierzchni użytkowej 10822 m2 z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Orla

Śródmieście,Bolesławiec(Wykroty + 20 km)

2 900 000 zł5 869 m² 554,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w centrum Bolesławca. Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 5 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nawojów Łużycki

Nawojów Łużycki(Wykroty + 8 km)

1 290 000 zł650 m² 1 984,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż unikalna oferta - działająca Agroturystyka `pszczółka` położona w urokliwym Nawojowie Łużyckim, gmina Wiejska Lubań. Ta wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgorzelec

Zgorzelec(Wykroty + 22 km)

5 400 000 zł1 803,73 m² 2 993,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania dwie kamienice w bezpośredniej strefie przygranicznej - Zgorzelec Przedmiotem sprzedaży jest kompleks dwóch kamienic o łącznej powierzchni 1803,73.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Włodzice Wielkie

Włodzice Wielkie(Wykroty + 20 km)

1 150 000 zł1 000 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Położenie Włodzice Wielkie przy przystanku Suszki. Przy krajowej drodze nr 297. Sprzedaż spowodowana sytuacją zdrowotną właściciela. Na dużej dziełce o pow 9400 m2, posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 880 m² 465,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. św. Klary z Asyżu

Słupsk(Wykroty + 18 km)

17 000 000 zł4 075 m² 4 171,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Na sprzedaż: teren inwestycyjny 7 ha z halą magazynowo-biurową Powierzchnia działki: 7 ha Zabudowa: nowoczesna hala magazynowo-biurowa z placami manewrowymi i parkingami Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Trójca

Trójca(Wykroty + 22 km)

1 700 000 zł10 110 m² 168,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 110 m²

!tylko U nas! wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż! doskonała inwestycja W trójcy 5km od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia wyjątkową okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Darłówko,Darłowo(Wykroty + 24 km)

6 800 000 zł820 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Wyjątkowy pensjonat w Darłówku doskonała inwestycja nad morzem! Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

720 000 zł10 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania nieruchomość w wykrotach gm. Nowogrodziec powiat Bolesławiec o pow. 1ha teren częsciowo utwardzony, budynek biurowy 100m2 i hala 400m2 całośc ogrodzona-jak na zdjęciu,prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie