Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wykroty

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

99 000 zł2 402 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża Działka z Możliwością Zabudowy Mieszkaniowej - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu dużą działkę o powierzchni 2 402 m2 położoną w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Główna

Wykroty,dolnośląskie

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż : działka budowlana o powierzchni 12 arów, nie zabudowana. Możliwość podłączenia wody , kanalizacji i prądu. Działka zlokalizowana przy ulicy Głównej we Wykrotach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Wykroty,dolnośląskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Sprzedam piękny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy dom składa się na piętrze z 4 sypialni 3 garderoby duża łazienka i pralnia parter przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 383 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1383 m2 w miejscowości Wykroty koło Bolesławca. Opis nieruchomości : Działka lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

256 000 zł4 100 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w spokojnej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki położone są blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

175 000 zł6 924 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 6924 m2 w Wykrotach koło Zgorzelca. Nieruchomość położona w sąsiedztwie sklepu dino oraz dużego parkingu przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Wykroty,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż solidny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na dużej, 17-arowej działce w miejscowości Wykroty. To nieruchomość, która oferuje ogromną przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

72 500 zł756,30 m² 95,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o pow. 756,3 m2 w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Działka gruntu położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

256 000 zł4 100 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

299 000 zł11 000 m² 27,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany Godzieszów, budownictwo mieszkaniowe i zagrodowe. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nr 5/2 o powierzchni 1,100ha położonej przy drodze krajowej nr 94.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +4 km

75 000 zł1 507 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działki budowlane o powierzchniach 1507 m2 każda, położone w miejscowości Gierałtów - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +5 km

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m położoną w urokliwej wsi, zaledwie 5 km od Nowogrodźca, 20 km od Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +5 km

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przestawia ofertę sprzedaży działki budowlanej. Do sprzedaży działka budowlana - położona w miejscowości Gierałtów, w Gminie Nowogrodziec. Spokojne miejsce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +5 km

194 000 zł7 186 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gierałtowie - Gmina Nowogrodziec. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową - symbol 15 Mwr - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +5 km

380 000 zł9 200 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +5 km

2 097 900 zł56 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa dobra cena! Pod Zgorzelcem bezpośrednio w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, działających firm tuż przy autostradzie A4 i trasie 296 w kierunku na Szczecin do sprzedaży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wykroty +7 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

5 633 500 zł59 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, działka przemysłowa, inwestycyjna, wykroty, bolesławiec, zgorzelec, w pobliżu strefy ekonomicznej, stacja paliw. Rewelacyjna lokalizacja Do sprzedania atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

1 380 000 zł23 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna, znajdująca się w miejscowości Wykroty w gminie Nowogrodziec. Działka zajmuje powierzchnie 23000 m , objęta jest mpzp o przeznaczeniu; - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

200 000 zł55 m² 3 663 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 54,60 m2, składający się z 2 pokoi , kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Położony na parterze budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

89 000 zł1 600 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w centrum Wykrot o powierzchni 16 ar. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka bezpieczne odsunięta od głównej drogi, malowniczo położona nad niewielkim strumyczkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Wykroty,dolnośląskie

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mam mieszkanie w centrum Wykrot 3 pokojowe bezczynszowe więcej informacji udzielę telefonicznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Wykroty,dolnośląskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

dom pow. 180 m2, działka pow. 7100 m2, wykroty! Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 7100 m2. Na działce gruntu znajduje się budynek wolnostojący, jednorodzinny, dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

95 000 zł4 013 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Patron Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą nieruchomość. Działka budowlana o powierzchni 40 ar położona w samym centrum Wykrot z dwoma stawami. Mniejszy staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

85 000 zł1 600 m² 53 zł/m²

 

 

 

Wykroty,dolnośląskie

500 000 zł7 100 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka pow. 7100 m2, wykroty! Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7100 m2. Na działce gruntu znajduje się budynek wolnostojący, jednorodzinny, dwukondygnacyjny. Działka gruntu położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

85 000 zł1 660 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Patron Nieruchomości zaprasza na prezentacje działki budowlanej w Wykrotach o powierzchni 16,6 ar. Nieruchomość położona na lekkim wzniesieniu w stosunku do głównej drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

67 000 zł1 600 m² 42 zł/m²

 

 

 

Wykroty,dolnośląskie

85 000 zł2 400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana nr 4 w Wykrotach na sprzedaż. Media: - prąd (w listopadzie zostaną wykonane przyłącza do każdej z działek) - woda w drodze Dojazd w pobliże działki droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Wykroty,dolnośląskie

379 000 zł180 m² 2 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

dom, działka, wykroty, sprzedaż Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 7100 m2. Na działce gruntu znajduje się budynek wolnostojący, jednorodzinny, dwukondygnacyjny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąska

Wykroty,dolnośląskie

100 000 zł120 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż przedwojenny nieduży budynek mieszkalny o powierzchni ok 120 m2 położony na działce o pow. 2300 m2 w Wykrotach powiat bolesławiecki. Działka usytuowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Wykroty,dolnośląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż przedwojenny , wolnostojący nieduży dom jednorodzinny w Wykrotach. Położony w spokojnej części Wykrot ( Wykroty-Zagajnik) na działce o powierzchni 4400m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż przedwojenny , wolnostojący nieduży dom jednorodzinny w Wykrotach. Położony w spokojnej części Wykrot ( Wykroty-Zagajnik) na działce o powierzchni 4400m2. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Do sprzedania wolnostojący dom poniemiecki z pomieszczeniami gospodarczymi i ogrodem. Położony w malowniczej okolicy, w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

45 000 zł1 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o pow. 1500 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym w miejscowości Wykroty gmina Nowogrodziec. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

45 000 zł1 800 m² 25 zł/m²

 

 

 

Wykroty,dolnośląskie

230 000 zł170 m² 1 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom położony na działce 18-arowej w centrum wsi wybudowany w 1937 roku. Dom nadaje się do wynajmu lokatorskiego,na parterze są dwa duże pokoje,korytarz,kuchnia i łazienka. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 22 Lipca

Wykroty,dolnośląskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na działce 18-arowej w centrum wsi wybudowany w 1937 roku. Dom nadaje się do wynajmu lokatorskiego,na parterze są dwa duże pokoje,korytarz,kuchnia i łazienka.Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wykroty,dolnośląskie

126 000 zł4 200 m² 30 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Działka budowlana o pow. 4200m2 z dojazdem z obu stron w centrum Wykrot. Na działce stoi stary poniemiecki dom do rozbiórki lub gruntownego remontu, o pow. około 300m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolejowa

Wykroty,dolnośląskie

140 000 zł4 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 4200m2 w centrum Wykrot, na działce prąd i woda zarówno miejska jak i studnia , dojazd z każdej strony asfaltówka lub zwirówką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

70 000 zł52 m² 1 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w miejscowości Wykroty; 52 m.; 3 pokoje, kuchnia, łazienka; co węglowe; ocieplone; na parterze, bezczynszowe, cena 70 tys.zł dane: Zdzisław Gwara Wykroty ul. 22 Lipca 76

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

900 000 zł20 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przylegająca na długości 200 metrów do drogi krajowej nr 4 Bolesławiec Zgorzelec. Krótszy bok działki sąsiaduje z drogą szutrową. Dogodne możliwości urządzenia wjazdu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij